HAKKIMIZDA


BİR FRANSIZ LABORATUVARI
Bir Aile Hikayesi

1962
Simone Simone
Labo SVR
Vizyoner bir çift eczacı olan Simone ve Robert Véret, bir dermatoloji laboratuvarı oluşturdular ve temel amacı "GÜZEL CİLT" olan markalarını yarattılar: SVR


İnançları? Deri toleransını etkilemeden, mümkün olan en yüksek dozda, öncü dermatolojik etken maddelerle formülasyonlarını oluşturmaktı.
Sonuç? Etkililik ve tolerans açısından rakipsiz cilt bakımını sağlayan ürünlerini formüle ettiler.
Markanın amblemi? Güzelliğin simgesi olan gül ve sağlığın simgesi olan yılan ile güzellik ve sağlığı mükemmel şekilde dengeleyen bir simge, evrensel tıp sembolü Kadüse üzerine yeni bir bakış.
2019
Labo SVR Stamp
Simone Simone
Simon & Robert Veret ile bir aile markası olarak başlayan SVR macerası, yıllar boyunca oğulları ve torunlarının da dahil olduğu, her geçen yıl büyüyen ve vizyoner bakış açısıyla gelişmekten hiç vazgeçmeyen dermokozmetik alanının önemli oyuncuları arasında devam etmektedir.

45 ülkede dermatologlar tarafından reçete edilen ve tüm büyük konferanslarda bulunan SVR, değerlerine sadık kalarak büyümüştür ve gelişmeye devam etmektedir.

Güvenilirlik ve üstün kalite ile birleştirilen özgün, etik ve samimi yaklaşımı markanın, en hassas cilt dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için kullanılabilen cilt bakım ürünleri arasında yer almasını sağlamıştır.

EN YÜKSEK KONSANTRASYONLARDA ETKEN MADDE İÇEREN DERMATOLOJİK MARKA. HASSAS CİLTLERDE % 100 TEST EDİLDİ
DERMATOLOJİ GÜZELLİKTİR
HASSAS CİLTLERE ÖZEL BAKIM

ÖNCÜ, LİDER, DERMATOLOJİK AKTİF MADDELER

MAKSİMUM SONUÇLAR İÇİN YÜKSEK KONSANTRASYON AKTİF MADDELER
MAKSİMUM TOLERANS İÇİN OLUŞTURULMUŞ ÖZEL FORMÜLLER