Günlük Cilt Bakım Rutini Ne Olmalıdır

Sağlıklı, hacimli, pürüzsüz ve temiz bir cilt için cilt bakım süreçlerinin aksatılmaması önemlidir. Cilt bakımı düzenli olarak gerçekleştirildiğinde akne ve siyah nokta oluşumu engellenebilir, cilt gözenekleri kirden arındırıldığı için cilt nefes alabilir, ciltte leke oluşumu riski azaltılabilir ve gözenekler daha sıkı bir görüntüye kavuşabilir. Cilt bakım rutini cildin canlı görünmesi ve ciltteki renk eşitsizliklerinin giderilmesi için de oldukça önemlidir. Cilt bakım rutinine uyum sağlanması kadar bu süreç zarfında kullanılan ürünlerin doğru seçilmesi de elde edilen sonuçlar üzerinde etkilidir. SVR ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir ve cildin canlılığı için gerekli içerikleri barındırdığı için çok verimli sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Topialyse Gel Lavant ile Cildinizi Temizlerken Besleyin

Kuru ve hassas ciltlerin bakımı dikkat ister. Cilt bakımının ilk aşaması cildin derinlemesine temizlenmesidir ve bu süreçte mümkün olduğunca cilde nazik davranılması gerekir. SVR Topialyse Gel Lavant cildin hassas bir şekilde derinlemesine temizlenmesini sağlarken içerdiği Omega 3, Omega 6 ve Omega 9 yağ asitleri sayesinde cildin doğal koruma kalkanını güçlendirir. Sabun içermediği için kuruluğa neden olmayan bu temizleme jeli hem yüz hem de vücut temizliğinde kullanılabilir. Islak cilde köpürtülerek uygulanan ve durulanan Topialyse Gel Lavant bebekler, çocuklar ve yetişkinler için ideal özelliklerle donatılmıştır. Yapılan klinik çalışmalar sonucunda cildi nemlendirmesinin ve rahatlatmasının yanı sıra yumuşattığı yönünde sonuçlar da elde edilmiştir.

Ampoule [C] ANTI-OX ile Cilt Tonunuzu Dengeleyin

Bakım kremleri ile karıştırılarak ya da tek başına kullanılabilen SVR Ampoule [C] ANTI-OX ciltteki yorgunluğu alır ve donuk bir görünümün oluşumunu engeller. Cilde canlılık ve enerji veren özel vitaminli formülü ciltte aydınlanma sağlar. Uygulama sonrası cilt tonu %75 oranında iyileşir ve 7 gün boyunca düzenli olarak kullanıldığı takdirde ten rengi %18 oranında daha homojen hale gelir. Yalnızca 28 gün sonra ise cilt canlılığında %90’a varan bir artış hissedilir. Ürün sabah ve geceleri göz çevresi haricindeki yüz bölümlerine uygulanır.

Densitium Creme Riche ile Cildiniz Gençleşsin

Cildi güçlendiren, cildin sıkılaşmasına destek olan, cildi yoğun formülüyle beslerken güçlendiren SVR Densitium Creme Riche, günlük cilt bakım rutininin efektif bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. 30 yaşın üzerindeki kişilerde cilt elastikiyetinin azalmaya başlamasıyla bir ortaya çıkan kırışıklıkları önlemeye yardımcı olan bu ürün sabahları ve akşamları temiz cilde dairesel hareketler ile uygulanmalıdır. Yapılan klinik çalışmalar sonucunda 21 günlük düzenli kullanımın ardından ürünü kullananların %96’sında cilt sıkılaşması, %90’ında cilt pürüzsüzleşmesi ve %82’sinde yüz ovalinde toparlanma sonuçları elde edilmiştir.