CLAIRIAL SERUM

KAHVERENGİ LEKE KARŞITI SERUM
Clairial Serum, dermatologların da reçete ettiği, tüm kahverengi lekelerin azaltılmasına ve yenilerinin oluşumunun engellenmesine yardımcı, cildin aydınlatılmasına destek olan bir bakım serumudur.

264.00

Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Ultra-ince dokusu, uzun süreli nemlendirme için sıvı kristallerle desteklenmiştir ve hızla emilir. Yüksek toleranslıdır, hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Hipoalerjeniktir. Çiçek ve odunsu notalarla alerjen içermeyen koku içerir. Metilizotiazolinon (MIT), EDTA, AHA, fenoksietanol, BHT, mineral yağ ve lanolin içermez.

EN YÜKSEK KONSANTRASYONLARDA DERMATOLOJİK AKTİF MADDELER

•% 8 depigment kompleks: Her türlü kahverengi lekeyi azaltmaya, gidermeye ve tekrar ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olur
•% 2 stabilize C vitamini: Lekenin açılmasını ve cildin aydınlatılmasını destekler
• Yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asit: Nemlendirme sağlar
• Soft focus bio-snow: Cildi anında pürüzsüzleştirmeye, kahverengi lekelerin ve renk düzensizliklerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur

INCI:

LAB 15.19/F. 11- İÇİNDEKİLER (FORMÜL): AQUA (PURIFIED WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIMETHICONE, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, SILICA, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYLENE GLYCOL, BORON NITRIDE, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, BENTONITE, ETHYLHEXYL FERULATE, PLANKTON EXTRACT, DIACETYL BOLDINE, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, UNDECYLENOYL PHENYLALANINE, 1.2-HEXANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, XANTHAN GUM, COCO-GLUCOSIDE, FRAGRANCE (FRAGRANCE)

HIZLA FARKEDİLEN VE KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ SONUÇLAR

Kafkas, Asya ve etnik kökenli ciltlerde meydana gelen her türlü kahverengi leke üzerinde 84 gün boyunca uygulama ile yapılan çok merkezli çalışma.

HIZLI, GÖZLE GÖRÜLÜR SONUÇLAR VE DERMATOLOJİK KONTROL ALTINDA KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK

• 2 haftadan sonra: -%81 'e kadar lekelerin yüzeyinde azalma
• 28 gün sonra: %86 cilt tonunda eşitlenme ve -%86'ya kadar lekelerin yüzeyinde azalma.

Kremden önce sabah ve / veya akşam temiz cilde uygulanır. Tüpü dik tutarak ve 4-6 damla kadar ürün ele damlatılarak cilde uygulanmalıdır. Yüz, dekolte ve ellerde kullanılabilir.

Leke bakımı üzerine son dönemlerde yapılan 2 bilimsel keşif ışığında seçilen aktif maddeler

Görünür lekelerde 2 haftadan itibaren azalma *

* Klinik çalışma, farklı etnik gruplardan oluşan 64 katılımcı, 3 ay boyunca günde 2 kez Clairial Serum uygulaması. Öz değerlendirme. Görüntü analizi.

Lekelerin tekrar oluşumunu önlemeye yardımcı formül

The best of CLAIRIAL SERUM

0% ALLERJEN
100% HASSAS CİLTLER

8 % Depigmenting complex : Lekelerin aydınlatılmasına ve giderilmesine yardımcı olur, yenilerinin oluşumunu önler
• 2% optimize Vitamin C : Cildin aydınlatılmasını ve renk tonunu eşitlemeyi destekler
Bio-neige soft focus : Ciltteki pürüzlerin ve lekelerin görünümünü azaltır


HİPOALERJENİK - YÜKSEK TOLERANS
100% HASSAS CİLTLER ÜZERİNDE TEST EDİLMİŞTİR