Cilt Kuruluğunun Çözümü Nedir

Cilt kuruluğu ciltte çatlama, kaşıntı ve pullanma ile karakterize bir sorundur. Cildin en üst katmanı olan epidermiste yeterince su tutulumunun olmaması ile ortaya çıkan bu sorun kadınları da erkekleri de eşit oranda etkileyebilir. Hava şartları, ısınma şekli, kullanılan bazı ilaçlar ve sahip olunan cilt hastalıkları gibi farklı nedenlerle ortaya çıkan cilt kuruluğu ciltte soyulmaya, ciltte gerginlik hissine, pürüzlü bir görünüme, kızarıklıklara, kanayan derin çatlıklara yol açabilir. Bu nedenle cilt kuruluğu sorunu yaşayan kişilerin doğru ürünlerle ciltlerini nemlendirmeleri gerekir. SVR Hydraliane Essence yoğun bir nemlendirme sunarak cildin temel bakım süreçlerinin en verimli şekilde gerçekleşmesini sağlar. Cilt yüzeyinde taze bir görünüme yol açar, ciltte ağırlığa neden olmaz ve sahip olduğu bu niteliklerle tüm bakım süreçlerinin vazgeçilmez bir parçasına dönüşür.

SVR Hydraliane Essence ile Cilt Kuruluğuna Veda Edin

Temizlenen cilde pamuk yardımıyla ya da doğrudan ele dökülerek uygulanan Hydraliane Essence sabahları ve veya akşamları kullanılabilir. Cilt bakımının ilk basamağını oluşturan ürün düzenli kullanıldığında yalnızca 7 gün içerisinde cildin nemliliğini 3 kata kadar artırmaktadır. Yapısı suya benzeyen ancak konsantre özellik taşıyan ürün cildi nemlendirirken herhangi bir ağırlığa neden olmaz. Cilt tarafından anında emildiği için hızlı bir şekilde nemli bir etki yaratır. Cildi sonrasında uygulanacak bakım süreçlerine verimli bir şekilde hazırlayan SVR Hydraliane Essence, serinin diğer ürünleri ile eş zamanlı uygulandığında çok başarılı sonuçların alınmasını sağlar.

Hydraliane Serisi ile Yeni Bir Başlangıç

SVR Hydraliane serisi içerisinde yer alan Hydraliane Legere normal ve karma ciltler için özel olarak formüle edilmiş bir nemlendiricidir. Cildin sürekli nemli kalması adına %60 oranında fizyolojik su içermektedir. 24 saat etkinliği devam eder ve ciltte ferahlatıcı bir etki yaratır. SVR Hydraliane RICHE kuru ve hassas ciltlerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Yüz ve boyun bölgesine sabahları ve veya akşamları uygulanan bu ürün makyaj öncesi kullanıldığında mükemmel bir baz oluşturur. Serinin son ürünü Hydraliane Extra Riche çok kuru ve yoğun şekilde nemlendirmeye ihtiyaç duyan ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Hipoalerjeniktir ve hassas ciltler üzerinde kanıtlanmış bir etkinliğe sahiptir.