Akneli Ciltler İçin Cilt Bakımı SEBIACLEAR Serisi

Akne oluşumuna yatkın ciltlerin bakım süreçlerinin aksatılmaması kadar bu süreçlerde kullanılan ürünlerin niteliklerinin doğru belirlenmesi de elde edilen sonuçları doğrudan etkileyebilir. SVR SEBIACLEAR Serisi kapsamında sunulan ürünlerin temel amacı akne eğilimli ciltlerde pürüzsüz bir etki yaratılması, siyah noktaların ve spotların giderilmesi, akneye bağlı oluşan izlerin giderilmesi, cilt lekelerinin azaltılıp cildin yenilenerek daha göz alıcı bir görünüme sahip olmasıdır.

Cilt tiplerinin hepsinde akne eğilimi olabileceği gerçeğinden yola çıkılarak SVR laboratuvarlarında özel olarak üretilen SEBICLEAR Serisi, tüm cilt tipleri için etkili bir bakım sunar. İçeriğinde niyasinamit ve glukonolakton olmak üzere iki önemli dermatolojik aktif bileşen bulunan ürünler cilt bakım, cilt koruma ve cilt temizleme süreçlerinde etkin sonuçların alınmasını sağlar. Akneye yatkın karma ve yağlı ciltlerin bakımı için önerilen SEBIACLEAR Serisini daha yakından tanıyalım.

SEBIACLEAR Serum

Hem akne karşıtı hem de yaşlanma karşıtı özelliklerine sahip olan SEBIACLEAR Serum cilt pürüzlerini düzenler, cildi nemlendirir, aknelerin neden olduğu cilt lekelerini ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Yalnızca 7 günlük düzenli kullanımda cilt bariyeri güçlenir ve cilt tazelenir.

SEBIACLEAR Active

Karma ve yağlı ciltlerde akne oluşumunu engellemek üzere formüle edilen SEBIACLEAR Active yoğun bir cilt bakım ürünüdür. Akne oluşumuna, akne oluşumu ile karakterize leke oluşumuna, ciltteki parlamalara karşı etkilidir.

SEBIACLEAR Creme SPF50

Serideki bu ürün akneye eğilimli karma ve yağlı cilt tipleri için özel olarak üretilmiş bir güneş kremidir. Güneşe karşı koruma sağlamanın yanı sıra akne izlerinin hafifletilmesini ve cilt lekelerinin azaltılmasını sağlar.

SEBIACLEAR Mat + Pores

Sebum düzenleme ve genişleyen gözeneklerin bakımı gibi fonksiyonlara sahip olan Mat + Pores nazik bir peeling etkisine sahiptir. Cildi nemlendiren ve yağ nedeniyle oluşan parlamaları 8 saat boyunca gideren bu ürün sebum dengeleme özelliğine de sahiptir.

SEBIACLEAR Hydra

Akne kurutma terapileri nedeniyle ciltte kuruluk sorunu yaşayanlara özel formüle edilen SEBIACLEAR Hydra ciltte iz oluşumunu engeller, cildi onarır ve etkin bir nemlendirme sağlar. Doğal cilt bariyerini güçlendiren ürün enflamasyon oluşumuna karşı da etkilidir.

SEBIACLEAR Cicapeel

Gözeneklerin tıkanmasına bağlı oluşan spotların ve sivilcelerin oluşumunun önlenmesini ve akne sonrası oluşan izlerin giderilmesini sağlayan SEBIACLEAR Cicapeel kullanıldıktan sonra da etkisini sürdürür. Ciltteki aşırı sebumun temizlenmesine yardımcı olur ve yalnızca 24 saat içerisinde akne oluşumunu geriletir.

SEBIACLEAR BB Cream SPF20

Akne eğilimci ciltleri güneşten korurken aynı zamanda cilt tonunu dengeleyen bir kapatma sunan ürün güneş ışınlarının zararlı etkilerini engeller. Lekelere karşı düzenleyici bir etkiye sahiptir ve tüm cilt tonlarına uyacak şekilde farklı renk tonları ile piyasaya sürülür. Komedona yol açmayan pudramsı dokuya sahiptir ve içeriğinde alerjen maddeler içermez.

SEBIACLEAR Eau Micellaire

Suya dayanıklı makyajı dahi efektif bir şekilde temizleme gücüne sahip olan Eau Micellaire hassas ve akneye yatkın ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Ciltteki kirleri ve makyajı temizler ve ciltte uzun süren bir ferahlık sağlar.

SEBIACLEAR Jel Moussant

Cildin derinlemesine temizlenmesini ve arındırılmasını sağlayan SEBIACLEAR Jel Moussant sabun içermez. Bu nedenle aşırı sebumdan cildi arındırırken kuruluk sorununa yol açmaz. Ürün düzenli kullanıldığında tıkanmış gözeneklerin açılmasına ve cildin dengelenmesine yardımcı olur.